O nás pro Vás

Vítejte na Myslivně v Zahradě - velkém rodinném projektu s velkým srdcem.

Myslivna byla zakoupena v dosti chatrném stavu v roce 2005 a ihned se začalo s její kompletní rekonstrukcí (ihned rozuměj dva roky poté, co se dohonily všechny potřebné štemply). Na vině současné podoby je celý tým rodiny Halákovic. Paní domu navrhla téměř celý vizuál od fasády přes výběr nábytku po věšáček na utěrky. Na prstech by se dalo spočítat kolik ctihodných vetešníků v blízkém i širém okolí nezná její jméno. Pán domu si to všechno vyslechl, pokýval hlavou a přihodil pár poznámek typu "Ty trámy jsou sice hezké, ale práchnivé", "Tohle ti nemůže nikdy držet", "Tady okno být nemůže, spadlo by to" a "Ty půdovky vypadají hezky, ale venku se ti rozdrolí". Je to tedy člověk nesmírně důležitý a díky němu jsme nemuseli na branku připnout cedulku s nápisem "Na vlastní nebezpečí!". Nicméně, jakmile se ubytujete, vybalíte a uvaříte šálek čaje, doporučuji se projít po naší terase před hlavním vchodem - opravdu je dlážděná krásnými půdovkami a opravdu se drolí.

Ratolesti v podobě milujícího syna a oddané dcery přiložili samozřejmě ruku k dílu až se jim mozoly tvořili hned ve třech vrstvách - pokaždé když se jim nepovedlo utéct na koleje či na privát (jsou chvíle, kdy umí utíkat každý, rychle a daleko). Drazí rodiče/prarodiče takové možnosti neměli, proto jim patří velký velký dík. Nutno také zmínit všechny tetičky, díky nimž si u nás můžete Vysočinu užít i z koňského sedla a všechny strýčky díky nimž namátkově máme třeba vůbec elektřinu.....

Po šestnácti letech rodinné dřiny - a co si budeme povídat, také hodně zábavy - se s Vámi můžeme prvním rokem podělit o náš malý skromný ráj. Každý centimetr Myslivny byl tvořen s velkou pečlivostí a láskou a my doufáme, že díky tomu si odsud a z celé Vysočiny odnesete krásné vzpomínky.

Pokud máte ovšem osobní tipy jak by se pobyt zde dal zpříjemnit, či nějaké jiné připomínky, velmi rádi si je vyslechneme. Ještě raději si poslechneme, co se Vám tady líbilo a kdy přijedete zas. Zkrátka si s Vámi rádi popovídáme :) !

Z celého srdce přejeme krásný pobyt, dobré počasí, velké zážitky a vzpomínky, které Vám vydrží zelené přes celou další zimu.

Rodina Halákovic

TÝM ODBORNÍKŮ

Paní domu

Zdena Haláková

Pán domu

Jaroslav Halák